Українсько-арабський бізнес-сніданок

10 жовтня 2023 р.
м. Біла Церква

Українсько-арабський бізнес-сніданок у Київській обласній торгово-промисловій палаті на тему: «Перспективи розвитку тваринництва між Україною та країнами Близького Сходу у післявоєнний період»

Програма заходу:

  1. Вітальне слово Олександра Рябоконя, президента Київської обласної ТПП
  2. Юліанна Мусса, експерт з україно-арабських відносин. «Лібералізація торгівлі між Україною та країнами Близького та Середнього сходу» (15 хв)
  3. Мохаммад Фараджаллах, Генеральний секретар Арабської ради в Україні, головний редактор в «Україна по-арабськи»: «Україно-арабська співпраця під час російської агресії. Реалії, виклики та перспективи» (20 хв).
  4. Віталій Губрій, Білоцерківський національний аграрний університет «Про Закон України №3221 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва», який набирає чинності 26 жовтня 2023 року.(15 хв.)
  5. Сергій Пільтяй,  директор  брокерської компанії «Еліт Бізнес Брок» : «Про особливості логістики в умовах сьогодення» (10 хв.)
  6. Ігор Тютюшкін, директор ТОВ «М’ясопереробне підприємство «Агроторговий дім» – Про досвід створення підприємства з іноземними інвестиціями на території України.
  7. Обмін досвідом, запитання – відповіді.

Вам також можуть сподобатися